30.05.17

2 день

Творчість
Сучасну людину важко здивувати роботом. Робот став невід’ємною частиною буденного життя: від роботів на виробництві до іграшок-аніматроників, які по суті теж являються роботами. Пухнаста іграшкова кицька, схожа на справжню, собачка, яку важко відрізнити від живої, поні, якому так і хочеться запропонувати свіжої травички – роботи.
Обговорення відеоролика
А якщо робот схожий на людину зовні, то він називається андроїдом (людиноподібним). Адже багато завдань, які можуть стояти перед таким роботом, найзручніше виконувати саме руками, подібними до наших. І пересуватися зручніше на двох «людських» ногах.

Схожим за сенсом, але не тотожним, є слово «кіборг». Воно розшифровується як «кібернетичний організм». І він не завжди може бути людиноподібним. Головний акцент при цьому робиться на об’єднанні (симбіозі) штучного комп’ютерного інтелекту і біологічного об’єкту.
Якщо порівняти промислового робота, андроїда і людину (дуже приблизно) отримаємо наступне:

Завдання:
Уявіть себе в ролі інженерів, що розробляють і програмують андроїда. Зробіть кілька кроків і придивіться, які «операції» при цьому виконує ваше тіло.
Спробуйте написати невеличкий алгоритм для андроїда: яку дію за якою він має виконати, щоб пройти по коридору, наприклад, чи по класу або сісти за парту. Можете оформити ваш алгоритм як списочок послідовних дій – команд для андроїда. А можете використати підказку і намалювати «блок-схему» алгоритму:

Не забудьте навчити вашого андроїда не сідати на кнопку!

ФОТО ДНЯ
Ранкова зарядка









Нагородження.



Заняття. Студія коду. Ігрова студія.

Розваги у ЦДЮТ


Ми розважаємося





Немає коментарів: